Основні несправності кавоварок

Основные поломки кофеварок

Кавові зайняли важливе місце в нашому житті. Кавоварка є майже в кожному будинку, щоранку радуючи людей чашкою гарячого еспресо або капучіно. Але, як і будь-яка інша техніка – можуть зламатися. Поломка може бути одноразовою, а може і постійною. Щоб життя техніки була довгою і не траплялися поломки, для цього важлива правильна експлуатація та дбайливе ставлення до техніки.

У разі поломки можна спробувати відремонтувати її самостійно.

Перед тим, як приступати до самостійного ремонту, бажано прочитати інструкцію з експлуатації та познайомитися з детальним будовою кавомашини. Якщо такої інструкції немає – пошукайте її в інтернеті. Пам’ятайте, що без базових знань будови техніки, ви можете посилити поломку за допомогою самостійного «ремонту». У разі якщо нижченаведені поради вам не допомогли, настійно радимо Вам звернеться до сервісного центру з ремонту кавоварок.

1. Кавоварка не включається: перевірте шнур, можливо справа в ньому (кабель перебитий, оплавлені і т.д.). Якщо це так, замініть його. Якщо заміна шнура нічого не змінила – несіть кавоварку в сервісний центр, можливо згоріли основні схеми.

2. Протікає вода в місці ущільнювального з’єднання з кавоваркою: промийте місце установки ріжка і промийте кільце ущільнювача. Перевірте кільце – не лопнуло воно чи чи не втратила еластичність. Якщо причина в відкладення жирів кави або солей, можна спробувати промити, провести декальцинацію кавоварки спеціальними засобами. Якщо це не допоможе – потрібно поміняти кільце на нове.

3. Кофемашина НЕ запускається: потрібно зняти панель і перевірити не запали чи кнопки, так само їх можна протерти спиртом, щоб прибрати забруднення. Якщо панель не виходить зняти, або кнопки не запалі / заліпшіе – зверніться в сервісний центр, можливо зламана панель або блок управління.

4. Каву не вариться, з’явилося шипіння при роботі: можливо сталося засмічення сітки і фільтра кавовим жиром і накипом. Тут допоможе декальцинація: помийте сито і фільтр жорсткою щіткою, а отвори і трубки прочистите голкою, тільки дуже акуратно, щоб не пошкодити метал. Після цього кавоварку промити спеціальним засобом від кавових жирів. Друга можлива поломка – знос рухомих частин, усунути цю несправність можна тільки замінивши помпу.

5. Кофемолка не працює: для початку почистіть кавомолку, можливо кави сире або жирне. Ті залишки, які не можете дістати вручну – видаліть пилососом. Після цього поставте помел на максимум засипте каву і зваріть його. Якщо все запрацювало – зваріть кілька чашок, а потім помел поверніть в те положення в якому ви його завжди використовуєте. Якщо ці процедури не поліпшили ситуацію – зверніться до сервісного центру. Можливо потрібно повний ремонт кавомолки або заміна.

6. Ні подачі кави: перевірте чи відбувається подача і нагрівання води з резервуара. Якщо воду з резервуара забирає і гріє, але не подає каву, спробуйте пропустити воду через каппучинатор – можливо в системі повітряна пробка і її потрібно прочистити. Якщо все одно йде тонка цівка – промийте всі трубки спец засобами для чищення кавоварок. Якщо і це не усунуло поломку – можливо проблема в електроніці, в даному випадку краще звернутися в сервісний центр з ремонту кавоварок.

7. Кофемашина включається але висвічується якась несправність на дисплеї – в даній ситуації не спрацьовує один з датчиків. Почніть з чищення системи: отмойте деталі щіткою, промийте контейнери. Потім спустіть воду через капучинатор. Кавоварка повинна запрацювати, якщо ж ні – доведеться розкривати корпус і шукати несправність всередині. Для цього краще звертатися до професіоналів.

Це основні поради, за якими можна діяти в домашніх умовах. У кожному разі якщо кавоварка почала працювати некоректно – не тягніть з ремонтом. Якщо у вас немає яких або знань про ремонт, краще зверніться в майстерню, щоб не «доламати» і не погіршити ситуацію.

Цена работы: 299 грн

Задайте вопрос

*

Мой-Сервис