Заміна екрану на iPhone 5

     замена экрана айфон 5

У всіх мобільних телефонах найбільш крихкою запчастиною є екран , і навіть при несильному ударі він може розбитися. У тому числі це стосується iphone 5 .Відремонтувати екран після падіння , удару або потрапляння вологи неможливо, його потрібно тільки міняти.Поміняти дисплей можна в сервісному центрі по ремонту iphone — таку процедуру проведуть , швидко , якісно і з гарантією . Другий варіант — можете поміняти дисплей самостійно , якщо у вас є спеціальні навички та інструменти.

Якщо Ви вирішили виконати таку процедуру самостійно , тоді Вам потрібні будуть такі інструменти: присоска , викрутка хрестова , Spudger і, звичайно , новий тачскрін на заміну.

Покрокова інструкція по заміні екрану на iphone 5 :

Відкрутіть два болти , які знаходяться на задній панелі.
До нижньої частини екрану притисніть присоску — з її допомогою потрібно буждет від’єднати екран від основної частини.
Потрібно пам’ятати , що нижня частина дисплея кріпиться ще на 2 -х засувках , і після того , як нижня частина екрану трохи відійде від корпусу , дбайливо підніміть її вище , щоб верхня частина вийшла з засувок.
Вимкніть шлейф від материнської плати .
Конектор вгорі прикручений і підключений. Требуется відгвинтити за допомогою викрутки болти і за допомогою Spudger або подібного інструменту відключіть тачскрін від плати — у вас на руках буде дві половини телефону.
Візьміть дисплейну частина , відключіть камеру і динамік , після цього відкрутіть болти і зніміть металеву пластину , яка тримає дисплей.
Встановіть новий екран , всі дії проводяться в зворотному порядку.

Якщо у Вас немає впевненості у своїх знаннях і уміннях , приходьте до нас в СервісЦентр , наші фахівці мають великий досвід і будуть і кваліфікації . Вони замінять дисплей на Вашому iphone 5 і дадуть гарантію на ремонт.

Еще статьи о iPhone 5 :

  1. Замена стекла на Iphone 5
  2. Виды ремонтов iPhone
  3. Что делать если в iPhone попала вода

Услуги ремонта предоставляются по Киеву.

Цена работы: 299 грн

Задайте вопрос

*

Мой-Сервис